Hakkımızda

Sunum Çantası; Start Up End. Ltd. Şti. alt markası olarak 2018 yılında ticari hayatına başlamıştır. Organik yapısı içerisinde endüstriyel tasarım, ar-ge ve mühendislik ekipleri bulunduran, profesyonel kadrosu ile firmaların marka bilinirlikleri ve satış hacmini artırmaya yönetlik faaliyetleriyle ilgili anahtar teslim hizmet veren bir firmadır.

Landpick image

İstanbul Anadolu yakası Ataşehir ilçe sınırları içerisinde 1.500 m2 kapalı, 500 m2 açık alan olmak üzere toplam 2.000 m2 alan içerisinde faaliyet göstermekteyiz.

Proje yönetimi gösteren takım arkadaşlarımız; konusunda uzman, anlık taleplerinizle ilgili optimum çözüm sunarak beklediğiniz hizmet kalitesini ve iletişimi en üst düzeyde sağlayabilir profesyonelliktedirler.

Ticaret işimizin doğasında var. Asıl önemli olan; dürüst, ilkeli ve inovasyona önem veren katma değeri yüksek çözümler üretme odaklı hizmet anlayışımızın dün olduğu gibi bugün ve yarın da siz kıymetli müşterilerimiz tarafında müspet karşılığı olacağına inanıyoruz.

Şeffaf iletişim, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve 7/24 satış sonrası servis hizmeti garantisi sunuyoruz.

Misyon

Sektörümüzde kalıcı bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, ihracat hedefi ile şanlı bayrağı altında yaşadığımız ülkemize katkı sağlamak için çok çalışıyoruz.

Vizyon

Müşterilerimize samimi yaklaşım göstererek harcayacağınız her kuruşun karşılığında alabileceğiniz en optimum hizmeti sunacağımızı taahhüt ediyoruz.

Grup Şirketleri

Landpick image
Landpick image
Landpick image
Landpick image

Bilgi Alın

Müşteri tedarikçi ilişkisi değil, sizi asiste eden çalışma arkadaşı yaklaşımı arıyorsanız, sizi de ayrıcalıklı hizmet dünyamıza davet ediyoruz.